Cennik

Wybierz jakie urządzenie chcesz naprawić

Serwis iPhone w Warszawie – cennik    
W naszym serwisie oferujemy profesjonalną i szybką naprawę telefonów cenionej przez konsumentów marki Apple iPhone.

Potrzebna jest Państwu wymiana wyświetlacza lub naprawa zbitej szybki?

Zapraszamy do naszego serwisu, zajmujemy się naprawą pogwarancyjną wszystkich modeli telefonów iPhone, iPad oraz Macbook w przystępnych cenach.

Świadczona w naszym serwisie naprawa dotyczy problemów związanych z wadliwym oprogramowaniem, kłopotów natury mechanicznej, jak chociażby naprawa zbitej szybki, czy problemów elektronicznych podzespołów telefonu.

Często zgłaszaną usterką przez klientów jest problem z wyświetlaczem. Odwiedzając nas, w kilkanaście minut wymienimy zbity wyświetlacz.

iPhone, iPod czy Macbook Air Pro – specjalizujemy się w naprawie tego rodzaju sprzętu. Drobne usterki, z którymi zgłaszają się do Nas klienci, naprawiane są od ręki.

Potrzebne części zamienne sprowadzamy wprost od producenta, na wykonane naprawy dajemy pisemną gwarancję.

Naprawa iPhone od ręki – w najlepszej cenie!    
W naszym serwisie Apple doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak drogocenne dla użytkowników są telefony iPhone, przy czym nie chodzi wyłącznie o ich wartość finansową. Abstrahując od faktu, że iPhone jest produktem drogim, jest także urządzeniem klasy premium, pozwala poczuć się jeszcze bardziej prestiżowo. Współczesne możliwości smartfonów pozwalają im pełnić funkcję osobistego asystenta, organizując pracę i życie prywatne, zapewniając rozrywkę i dostęp do informacji. Z tego względu, iPhone zasługuje na szczególne traktowanie, dlatego nasz profesjonalny serwis oferujący mieszkańcom Warszawy i okolic naprawę urządzeń Apple, gwarantuje skuteczne i bezpieczne naprawy w korzystnych cenach. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wymiana szybki w iPhone 6s, czy chcesz wymienić baterię w swoim ukochanym 5s, a może potrzebujesz nowego panelu dla swojego iPhone 8 Plus, my gwarantujemy Ci najwyższą jakość w najniższych cenach.

Poniżej prezentujemy szczegółowy cennik wykonywanych przez nas usług serwisowych. Szybko, tanio, solidnie – tylko u nas!