cherry-services

Zespół naszych doświadczonych pracowników może zająć się naprawą każdego telefonu komórkowego spod znaku nadgryzionego jabłka. Serwisujemy zarówno nowsze modele, takie jak iPhone 6, jak i starsze, niezależnie od rodzaju uszkodzenia oraz stopnia skomplikowania jego usunięcia.
Nasza firma świadczy kompleksowy serwis urządzeń iPad wszystkich generacji. Pośród szeroko zakrojonych usług oferujemy, między innymi wymianę: baterii, ekranu, obudowy, aparatu, przycisków oraz wielu innych części i podzespołów. Zawsze korzystamy z oryginalnych podzespołów zamiennych.
Oferujemy kompleksowy, profesjonalny i szybki serwis komputerów MacBook w Warszawie. Zajmujemy się usuwaniem najbardziej typowych, jak i niestandardowych usterek, dzięki czemu nasza firma cieszy się ogromną popularnością zarówno w stolicy, jak i poza nią.
Dzięki naszym profesjonalnym usługom realizowanym na terenie Warszawy możesz zlecić sprawną wymianę szybki w telefonie iPhone 6 i w każdym innym modelu tego producenta, zawsze z gwarancją przystępnej ceny za realizację usługi.
Wszystkie smartfony od Apple są tak skonstruowane, aby uniemożliwić użytkownikowi samodzielną wymianę baterii w urządzeniu. Zajmiemy się tym jednak i wymienimy baterię, zarówno w ramach usług gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych, niezależnie od modelu telefonu komórkowego.
Zalałeś swojego iPada, Macbooka lub inne urządzenie od Apple? Po upadku na ziemię przestało reagować na przycisk uruchamiania? A może po prostu padła elektronika i straciłeś z tego powodu wszystkie dane? Spokojnie, odzyskamy je sprawnie i profesjonalnie, a do tego za rozsądne pieniądze.