cherry-services

Moment wyjęcia z opakowania nowego telefonu iPhone, jego pierwsze uruchomienie, jak i późniejsze użytkowanie, to dla każdego miłośnika sprzętu spod znaku „nadgryzionego jabłka” szczególne chwile.
Nasza firma świadczy kompleksowy serwis urządzeń iPad wszystkich generacji. Oferujemy naprawę oraz usługi serwisowe związane z wymianą: baterii, ekranu, obudowy, aparatu, przycisków oraz wielu innych części i podzespołów.
Oferujemy kompleksowy, profesjonalny i szybki serwis komputerów MacBook w Warszawie. Zajmujemy się wykonywaniem najbardziej typowych, jak i niestandardowych napraw, dzięki czemu nasz serwis cieszy się wielką popularnością zarówno w stolicy, jak i poza Warszawą.
Dzięki naszym profesjonalnym usługom realizowanym na terenie Warszawy będzie można zlecić sprawną wymianę szybki telefonie i skorzystać z przystępnej ceny za realizację usługi.
Wszystkie modele smartfonów od Apple są tak skonstruowane, że uniemożliwiają użytkownikowi na samodzielną wymianę baterii w iPhone.
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, bogate doświadczenie, wiedza, a także szybkość reakcji, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego Klienta, to główne atuty naszej firmy.