O nas

Gwarantujemy naprawę każdego sprzętu z logo Apple
Bezpłatna diagnoza
Szybka naprawa
Konkurencyjne ceny

Oferujemy naprawy usterek powstałych w wyniku upadku lub uderzenia komputerów Apple Macbook lub urządzeń iPhone, iPod oraz iPad.
Elementy trwale uszkodzone mechanicznie, pęknięte bądź zbite wymieniamy na nowe.

Niezwykłe bogate doświadczenie w naprawie komputerów Macbook oraz urządzeń iPhone iPod iPad po zawilgoceniu, pozwala Nam na osiągnięcie bardzo wysokiej skuteczności napraw i przywróceniu pełnej funkcjonalności.

Na naprawy po zalaniu w Naszym serwisie udzielamy 3 miesięczną gwarancję na przeprowadzone czynności serwisowe. Klient ponosi uzgodnione wcześniej koszty jedynie w przypadku pełnego przywrócenia sprzętu do stanu sprzed usterki.

Nasz serwis oferuje możliwość naprawy układów elektronicznych BGA, SMD znajdujących się na płycie głównej komputerów Apple Macbook co sprawia, że jesteśmy w stanie dokonać każdej naprawy - nie wymieniamy płyt głównych.

Częstymi usterkami w komputerach Apple występującymi wskutek przegrzania lub przepięcia są usterki związane z układami zasilającymi. Nasz serwis dokonuje napraw lub wymiany układów zasilania. Układy chłodzenia i wentylacji są natomiast w większości przypadków czyszczone, regenerowane i odpowiednio przygotowywane do dalszej pracy pod obciążeniem.

Proponujemy także regenerację matryc LCD w komputerach iMac. Zabrudzenia znajdujące się w głębokich warstwach matrycy (nie tylko pod szybą) zostają usunięte - w większości przypadków efekt jest rewelacyjny: brak smug, śladów pleśni, kurzu, pyłu. Matryca zostaje przywrócona do idealnego stanu bez konieczności jej drogiej wymiany.
Naprawa Apple Macbook, serwis Macbook
Dane rejestracyjne firmy:
KOM-SERWIS Sebastian Maścibrocki
ul. Sikorskiego 15/17
05-500 Piaseczno
NIP: PL 1230846072
Regon: 016355104
EORI: PL123084607200000
Millennium Bank 87 1160 2202 0000 0002 3642 9463