iPhone 8 – specyfikacja 

specyfikacja iPhone 8

Pojawienie się każdego kolejnego iPhone wzbudza ogromne emocje u fanów tej marki. Podobnie było, kiedy w sprzedaży ukazał się iPhone 8. Recenzja od początku była pozytywna. Użytkownicy otrzymali do dyspozycji nowe funkcjonalności, a także zdecydowanie poprawiono wydajność telefonu. Poznaj dane techniczne iPhone 8 i przekonaj się, czy jest wart Twojej uwagi. 

iPhone 8 – dane techniczne telefonu

W iPhone 8 znalazł się system operacyjny iOS 11 oraz wyposażono go w 6-rdzeniowy procesor Apple A11. Przekątna ekranu wynosi 4,7 cali, a jeżeli zdecydujesz się na iPhone 8 Plus, to do Twojej dyspozycji będzie ekran o 5,5 cali. Specyfikacja iPhone 8 obejmuje również dużą pamięć RAM od 64 do 256 GB oraz dobry aparat główny 12 MPix i przedni 7 Mpix. W porównaniu do siódemki zmian jest niewiele, ale trzeba zauważyć, że ósemka posiada nowszy i tym samym wydajniejszy procesor, większą pamięć wewnętrzną i ulepszony system operacyjny. 

Nowe funkcje jakie znajdziemy w iPhone 8

Nowości pojawiły się w funkcjach aparatu, który obsługuje nową kompresję zdjęć. Ponadto pozwala on na stworzenie wysokiej jakości portretu, który mógłby konkurować z wariantem ze studia fotograficznego. Poprawiła się też stabilizacja obrazu. Użytkownicy mogą też ładować iPhone 8 bezprzewodowo, korzystając ze standardu Qi.

Szukasz miejsca w Warszawie gdzie naprawisz iPhone 8? Sprawdź nasz serwis Apple.