Co warto wiedzieć o iPhone 12

iPhone 12 to będzie prawdziwa rewolucja na rynku! Intryguje, przyciąga uwagę i jest gotowy na każdą sytuację. A to wszystko za sprawą procesora Apple 14 Bionic – bardziej wydajnego od poprzednich wersji. Ten telefon występuje w 4 wersjach, co pozwala na swobodne dopasowanie urządzenia do swoich potrzeb.

Kiedy spodziewać się iPhone 12?

Premiera iPhone 12 została zaplanowana na drugą połowę 2020 roku. Mniejsze modele mają zostać zaprezentowane we wrześniu. Jednak na pełną ofertę trzeba poczekać aż do października, dlatego że Apple zdecydował się na zmianę designu! Kanciasta obudowa połączona z Face ID Trzeciej Generacji sprawia, że urządzenie znacząco wyróżnia się na tle poprzednich modeli. Aluminium, szkło i stal nierdzewna wykorzystane w obudowie dodają szyku oraz wyjątkowego charakteru gadżetowi.

Jaka będzie cena nowego iPhone 12?

Wszyscy zastanawiają się, ile będzie kosztować iPhone12. Cena urządzenia będzie zależeć od wybranej wersji – w planach są aż 4 wersje! Według oficjalnych danych za ten smartfon od Apple trzeba będzie zapłacić od 650 do 1100 dolarów.