Na jakie usterki narażony jest iPod?

Wybór iPoda jako głównego odtwarzacza muzyki to jedna z najlepszych decyzji, jaką możesz podjąć w kwestii przenośnych urządzeń obsługujących pliki audio. Marka Apple słynie ze swojego uwielbienia do jakości wyrobów, dlatego możemy spodziewać się, że tego typu konstrukcja zapewni najlepszą czystość dźwięku. Pojawia się jednak pytanie, czy jest się o co martwić, inwestując w iPod? Usterki nigdy nie są mile widziane. Niestety, nikt nie jest w stanie ich wyeliminować na stałe. 

Czy warto kupić iPod? Najczęstsze usterki

Na liście najpopularniejszych problemów, które mogą pojawić się w trakcie eksploatacji iPoda, znajdziemy m.in.:

  • pęknięcia matrycy (wynikające zazwyczaj z upuszczenia odtwarzacza na ziemię);
  • wyłamanie gniazda słuchawkowego (wynikające ze względu na zbyt gwałtowne wyciąganie wtyczki lub niewłaściwe manewrowanie wpiętym przewodem, np. wyginanie go w różne strony);
  • uszkodzenia przycisków funkcyjnych (np. regulujących głośność). 

Wszystkie ww. usterki są w większości przypadków spowodowane zmianami eksploatacyjnymi, które wynikają z regularnego użytkowania sprzętu. Niestety, pojawiają się sytuacje, w których mają one związek z niedbalstwem użytkowników. Warto więc szanować swoje urządzenia, by usterki w iPodzie nie występowały lub żeby jego stan pozostał jak najdłużej zadowalający. 

Jeśli którakolwiek z powyższych usterek wystąpi w Twoim iPodzie, nie czekaj i skontaktuj się z pogwarancyjnym serwisem Apple GSM Ursus. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, który błyskawicznie poradzi sobie z Twoim problemem!