Naprawa i serwis iPhone 6 Warszawa

Napraw iPhone 6 Warszawa

Nie wiesz, gdzie naprawić uszkodzony telefon? Profesjonalny serwis iPhone 6 to możliwość szybkiej naprawy telefonu Apple za atrakcyjną cenę. W serwisie wymienisz uszkodzony wyświetlacz, kupisz nową baterię, wymienisz wadliwie działające gniazdo ładowania, głośnik, mikrofon lub inny z podzespołów w swoim iPhone.

Naprawa i serwis iPhone 6 Warszawa

Mimo że od premiery iPhone 6 minęło już kilka ładnych lat, smartfon wciąż nie przestaje cieszyć się ogromną popularnością wśród miłośników telefonów opatrzonych logiem nadgryzionego jabłka. „Szóstka” przez wielu uważana za najlepszą generację tego producenta w historii, to pierwszy telefon z dużym ekranem – Apple odpowiedziało w ten sposób na głosy branży, która już dawno domagała się większych niż 4-calowe matryc. Również w naszym kraju iPhone 6 cieszy się sporym powodzeniem, a jego niezawodność, wydajny system operacyjny i naprawdę dobrej jakości aparat fotograficzny, czynią z niego smartfon wart swojej ceny.

Niestety, nawet telefony od Apple nie są wolne od typowych przypadłości, które tak często dotykają smartfony w dzisiejszym świecie. Ten konkretny model, mimo że uznawany jest za model niezwykle udany, ma także swoje słabsze strony, choć uczciwie trzeba przyznać, że ich źródłem jest nie tylko jakość wykonania telefonu, ale także jego intensywne użytkowanie czy to, jak właściciel obchodzi się ze swoim urządzeniem.

Najczęstsze usterki iPhone 6:

Awarie urządzeń elektronicznych nie są oczywiście niczym niezwykłym, ale w naprawianych przez nas telefonach pewne mankamenty są naprawdę typowe i zalicza się do nich między innymi:
  • szybko słabnącą baterię,
  • głośny przycisk Home,
  • odklejający się przedni aparat,
  • tendencję do przegrzewania się urządzenia,
  • podatność na stłuczenie przedniej szybki.

Serwis iPhone 6 i inne naprawy

Bogaty zakres usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę z siedzibą w Warszawie daje Ci możliwość szybkiego i niedrogiego przywrócenia telefonu iPhone 6 do pełnej sprawności. Do typowych napraw, którymi możemy się zająć, należy zaliczyć między innymi:

  • zmiana baterii,
  • wymiana zbitej szybki lub tylnej obudowy,
  • wymiana digitizera,
  • zmiana przycisku Home na nowy,
  • montaż nowego głośnika i mikrofonu oraz wiele innych, profesjonalnie wykonanych, niedrogich usług serwisowych.

Oczywiście nasz zespół doświadczonych pracowników, który ma do dyspozycji profesjonalne narzędzia serwisowe jest w stanie podjąć się każdej, nawet najtrudniejszej i najbardziej nietypowej naprawy. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę i pasję do urządzeń marki Apple, oferując tym samym kompleksowy serwis iPhone 6 w Warszawie. Zaskoczymy Cię naszym profesjonalizmem, solidnie wykonywanymi usługami oraz ceną, która nie ma sobie równych w stolicy. Co jednak najważniejsze, każda naprawa realizowana jest z wykorzystaniem oryginalnych części, sprowadzanych bezpośrednio od producenta.

Chcesz naprawić swój telefon? Skontaktuj się z nami przez formularz na naszej stronie internetowej. Zamów kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzone urządzenie i ciesz się sprawnym smartfonem bez wychodzenia z domu.

Chcemy zapewnić Naszym Klientom jak najlepszą obsługę!

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami!