Naprawa i serwis iPhone 7 Plus Warszawa

Napraw iPhone 7 Plus Warszawa

Fabrycznie nowe części zamienne do telefonów Apple i kompleksowy serwis iPhone 7 Plus to wyjątkowa oferta dedykowana wszystkim użytkownikom urządzeń tej serii. Jeśli uszkodziłeś wyświetlacz, porysowałeś obudowę lub potrzebujesz nowej baterii do telefonu, w tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój telefon.

Naprawa i serwis iPhone 7 Plus Warszawa

Lubisz korzystać ze swojego telefonu komórkowego iPhone 7 Plus, ale w ostatnim czasie masz z nim coraz więcej problemów? Spokojnie, awarie tych urządzeń elektronicznych nie są niczym niezwykłym, a ich pojawienie się zdecydowanie nie musi od razu oznaczać konieczności rozglądania się za nowym sprzętem. Wykonujemy serwis iPhone 7 Plus w bardzo szerokim zakresie, udzielając na każdą wykonaną naprawę aż 6 miesięcy gwarancji.

Zakres Usług Serwisowych iPhone 7 Plus:

Zakres usług jest niezwykle szeroki i obejmuje między innymi takie zadania, jak wymiana szybki czy sprawna i tania wymiana baterii, która jak wiadomo jest wbudowana w urządzenie Apple. Naprawa w naszym przypadku zawsze realizowana jest przez doświadczonych specjalistów, którzy mają dostęp do nowoczesnych narzędzi serwisowych. Dodatkowo oczywiście wymieniając szybkę, czy zajmując się wymianą baterii, zawsze stosujemy najlepsze na rynku podzespoły zamienne, w pełni zgodne ze standardami technicznymi producenta.

Skorzystaj już teraz z usług naszego serwisu telefonów iPhone 7 Plus w Warszawie i przywróć pełną sprawność swojemu urządzeniu za bardzo rozsądne pieniądze. To naprawdę dobre telefony od Apple, które dzięki pomocy firmy Kom-Serwis mogą Ci jeszcze bardzo długo posłużyć.

Chcemy zapewnić Naszym Klientom jak najlepszą obsługę!

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami!