Serwis iPhone Warszawa

Napraw iPhone: 7, 8, X, Xr, Xs, 11, SE 2020 - Warszawa

Zespół naszych doświadczonych pracowników może zająć się przywróceniem do pełnej sprawności każdego telefonu komórkowego spod znaku nadgryzionego jabłka. Reperujemy zarówno nowsze modele, takie jak iPhone 11, jak i starsze, niezależnie od rodzaju uszkodzenia oraz stopnia skomplikowania jego usunięcia. Jeśli interesuje Cię wymiana wyświetlacza lub masz urządzenie po zalaniu, zgłoś się do nas już dziś!

Serwis iPhone Warszawa

Zespół naszych doświadczonych pracowników może zająć się przywróceniem do pełnej sprawności każdego telefonu komórkowego spod znaku nadgryzionego jabłka. Reperujemy zarówno starsze modele, takie jak iPhone 6, jak i nowsze typu iPhone Xs, iPhone Xr czy iPhone 11, niezależnie od rodzaju uszkodzenia oraz stopnia skomplikowania jego usunięcia. Jeśli interesuje Cię wymiana wyświetlacza lub masz urządzenie po zalaniu, zgłoś się do nas już dziś!

Seria iPhone od firmy Apple uznawana jest na całym świecie za najlepiej rozwinięte smartfony bazujące na wysokogatunkowych podzespołach. Użytkownicy otrzymują wydajne urządzenie z imponującymi parametrami, ubrane w nieprzeciętny i nowoczesny design.

Niestety, nawet najlepiej dopracowane konstrukcje nie są niezawodne. Usterki i awarie są nieuniknione w wielu sytuacjach, gdyż wystarczy jedynie chwila nieuwagi, by aparat upadł na ziemię, został zalany lub zniszczony przez inne czynniki wynikające z niewłaściwego użytkowania. Nie martw się. W razie potrzeby profesjonalny serwis iPhone KOM-SERWIS zapewni Ci maksymalne wsparcie.

Kom-Serwis – profesjonalizm w każdym calu

W KOM-SERWIS doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla użytkownika jest sprawne działanie smartfona w dzisiejszych czasach. Właśnie dlatego oferujemy: kompleksowy, profesjonalny i niedrogi serwis telefonów marki Apple w Warszawie, zarówno sprzętu stosunkowo nowego, jak iPhone SE 2020, iPhone 11 Pro, jak i starszych modeli.

Smartfon uległ uszkodzeniu? Nie musisz od razu kupować nowego. Naprawa iPhone jest o wiele tańsza! Dzięki temu aparat wróci do swojej pełnej funkcjonalności i sprawności, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki i obejmuje on:

 • naprawę płyty głównej – konkurencyjne serwisy niestety często oferują kosztowną i nierzadko zbędną wymianę tego elementu,
 • naprawę urządzenia po zalaniu cieczą,
 • wymianę kamery i aparatu fotograficznego,
 • naprawę lub wymianę mikrofonu/głośnika,
 • wymianę zbitej szybki w telefonie,
 • wymianę digitizera,
 • wymianę przycisków (home, on/off, głośność),
 • regenerację przedniej ramki wyświetlacza,
 • wymianę tylnego panelu obudowy,
 • wymianę baterii,
 • instalację nowego gniazda ładowania dock,
 • wymianę anteny WiFi,
 • odzyskiwanie utraconych danych,
 • jak i wiele innych napraw oraz prac serwisowych we wszystkich modelach telefonów Apple.

Z przyjemnością zajmiemy się Twoim telefonem – niezależnie, czy chodzi o zacinający się software, pęknięty ekran, wyłamane gniazdo USB, uszkodzony aparat, przegrzewanie się konstrukcji czy odzyskanie utraconych danych. Eksperci z KOM-SERWIS są do usług!

Warszawa to miejsce, w którym nas spotkasz

Jesteś użytkownikiem aparatu iPhone? Serwis KOM-SERWIS gwarantuje natychmiastową pomoc. Spotkasz nas w Warszawie przy ul. Dzieci Warszawy 9. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami telefonie (pod numerem 888 733 744) lub mailowo (pod adresem serwis@gsm-ursus.pl). Zespół naszych specjalistów odpowie na Twoje pytania i znajdzie rozwiązanie problemu z telefonem iPhone. Naprawa to inwestycja, a nie wydatek. Zapoznaj się z naszym cennikiem napraw iPhone.

Chcemy zapewnić Naszym Klientom jak najlepszą obsługę!

Masz pytanie? Skontaktuj się z Nami!