Wymiana Baterii iPhone

Wymiana baterii iPhone Warszawa

Wszystkie modele smartfonów od Apple są tak skonstruowane, że uniemożliwiają użytkownikowi na samodzielną wymianę baterii w iPhone. Jest ona zainstalowana na stałe i zamknięta pod obudową, którą ciężko ściągnąć, jeśli nie ma się w tym doświadczenia. Jednak bez obaw — specjaliści z KOM-SERWIS stacjonujący w Warszawie działają szybko i precyzyjnie sprawiając, że wymiana baterii w iPhone jest całkowicie bezpieczna.

Naprawa uszkodzonej baterii iPhone 5s oraz 6 (oraz pozostałe)

Dowodem na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług jest między innymi to, że działamy profesjonalnie i zawsze używamy oryginalnych części zamiennych wprost od producenta. Na wszystkie usługi udzielamy kilkumiesięcznej gwarancji spisanej na papierze, co znów potwierdza naszą pewność do realizowanych zleceń. Naprawa smartfonów z firmy Steve’a Jobsa jest dla nas zarówno pracą, jak i dobrą zabawą. Cieszymy się, że możemy pomóc w przywróceniu właściwego funkcjonowania Waszych telefonów. Można powiedzieć, że u nas zawsze jest profesjonalnie, tanio i szybko.

Oferowana przez nas wymiana baterii dotyczy niemalże wszystkich modeli iPhone, poczynając od 3G przez iPhone 5, 5s i 6, aż po 7 czy 8. Jeśli zatem szukasz ratunku dla słabej baterii w swoim smartfonie, KOM-SERWIS i Warszawa, w której nas znajdziesz, będzie dla Ciebie zbawieniem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu w Ursusie lub w Ursynowie bądź do kontaktu mailowego lub telefonicznego.