Wymiana Baterii iPhone

Wymiana baterii w iPhone - Warszawa

Wymiana baterii iPhone Warszawa

Wszystkie modele smartfonów od Apple są tak skonstruowane, że uniemożliwiają użytkownikowi na samodzielną wymianę baterii w iPhone. Jest ona zainstalowana na stałe i zamknięta pod obudową, którą ciężko ściągnąć, jeśli nie ma się w tym doświadczenia. Jednak bez obaw — specjaliści z KOM-SERWIS stacjonujący w Warszawie działają szybko i precyzyjnie sprawiając, że wymiana baterii w iPhone jest całkowicie bezpieczna.

Naprawa uszkodzonej baterii iPhone 5, 6, X, 11 (oraz pozostałych modeli)

Dowodem na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług jest między innymi to, że działamy profesjonalnie i zawsze używamy oryginalnych części zamiennych wprost od producenta. Na wszystkie usługi, nie tylko wymianę baterii udzielamy kilkumiesięcznej gwarancji spisanej na papierze, co znów potwierdza naszą pewność do realizowanych zleceń. Naprawa smartfonów z firmy Steve’a Jobsa jest dla nas zarówno pracą, jak i dobrą zabawą. Cieszymy się, że możemy pomóc w przywróceniu właściwego funkcjonowania Waszych telefonów. Można powiedzieć, że u nas zawsze jest profesjonalnie, tanio i szybko.

Oferowana przez nas wymiana baterii w iPhone dotyczy niemalże wszystkich modeli telefonów Apple poczynając od starszych modeli jak iPhone 5 przez nowsze jak iPhone X. Jeśli zatem szukasz ratunku dla słabej baterii w swoim smartfonie, KOM-SERWIS w Warszawie będzie dla Ciebie zbawieniem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu stacjonarnego bądź do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Sprawdź też inne nasze usługi: wymiana szybki w iPhone,  serwis iPhone X i innych modeli! Zapoznaj się także z naszym cennikiem napraw iPhone.