Na stronie

Zespół naszych doświadczonych pracowników może zająć się przywróceniem do pełnej sprawności każdego telefonu komórkowego spod znaku nadgryzionego jabłka. Reperujemy zarówno nowsze modele, takie jak iPhone 11, jak i starsze, niezależnie od rodzaju uszkodzenia oraz stopnia skomplikowania jego usunięcia. Jeśli interesuje Cię wymiana wyświetlacza lub masz urządzenie po zalaniu, zgłoś się do nas już dziś!
Nasza firma zajmuje się usuwaniem uszkodzeń obejmujących urządzenia iPad wszystkich generacji. Pośród szeroko zakrojonych usług oferujemy, między innymi wymianę: baterii, szybki, obudowy, aparatu, wyświetlaczy, przycisków oraz wielu innych części i podzespołów. Zawsze korzystamy z oryginalnych podzespołów zamiennych. Nasz serwis produktów Apple w Warszawie to również naprawa po zalaniu aparatów, jeśli tylko jest ona możliwa.
Oferujemy kompleksowe, profesjonalne i szybkie usługi gwarancyjnych i pogwarancyjnych napraw komputerów MacBook. Proponujemy również serwis iMac w Warszawie. Zajmujemy się usuwaniem najbardziej typowych, jak i niestandardowych usterek, dzięki czemu nasza firma cieszy się ogromną popularnością zarówno w stolicy, jak i poza nią.
Dzięki naszym profesjonalnym usługom realizowanym na terenie Warszawy możesz zlecić sprawną wymianę szybki w telefonie iPhone 6 i w każdym innym produkcie tej marki. U nas ceny za realizację usługi są zawsze przystępne. Pośród naszych usług znajduje się również wymiana wyświetlacza iPhone, niezależnie od modelu.
Wszystkie smartfony od Apple są tak skonstruowane, aby uniemożliwić użytkownikowi samodzielną wymianę baterii w produkcie. Zajmiemy się tym jednak i wymienimy baterię, zarówno w ramach usług gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych, niezależnie od modelu telefonu komórkowego. Wszystko to nierzadko w mniej niż 30 minut!
Masz iPada, Macbooka, iMaca lub inne urządzenie od Apple po zalaniu? Po upadku na ziemię przestało reagować na przycisk uruchamiania? A może po prostu padła elektronika i straciłeś z tego powodu wszystkie dane? Spokojnie, odzyskamy je sprawnie i profesjonalnie, a do tego za rozsądne pieniądze.