O Nas

O Nas

Każdy zna to uczucie, gdy sprzęt, którego używasz praktycznie bez przerwy, nagle zaczyna się psuć. Czujesz się wtedy jak bez ręki i jak najszybciej chcesz odzyskać wszystkie dane.
Dzięki Naszemu serwisowi Twój sprzęt szybko wróci do poprzedniego stanu, a Ty w dalszym ciągu będziesz mógł cieszyć się działającym urządzeniem.

Niesprawny wyświetlacz czy zbita szybka to dla nas nie problem! Naprawa od ręki zajmie nam tylko 15 minut! Bez względu na to, czy popsuł Ci się digitizer w iPhone, iPad, MacBook czy iPod my się tym zajmiemy i zrobimy to w najkrótszym możliwym czasie.

Naprawa takiego sprzętu to dla nas codzienność, dlatego gwarantujemy solidność i perfekcję.

KOM-SERWIS – lepszy niż serwis gwarancyjny!

KOM-SERWIS zajmuje się także naprawą komputerów Apple, więc nie musisz obawiać się, że wszystko nad czym pracowałeś na swoim komputerze, przepadnie, zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ze spokojem przynieś swój sprzęt do Nas.

O Firmie

  1. Posiadamy wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem
  2. Udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na wykonane przez Nas usługi serwisowe. Zawsze.
  3. Nasza zasada “No Fix / No Fee” oznacza, że nie pobieramy opłaty, jeśli nie jesteśmy w stanie dokonać skutecznej naprawy Twojego urządzenia. Bez ryzyka!
  4. Nasza komunikacja “bez żargonu” oznacza, że na każdym etapie naprawy uzyskasz pełną informację dotyczącą naprawy Twojego telefonu, tabletu czy laptopa.
  5. Nasz system napraw oznacza, że zawsze możesz skontaktować się z Nami w celu uzyskania informacji o statusie naprawy.