Wymiana baterii, szybki lub ekranu w Iphone 5 Warszawa,

Naprawa iPhone 5 – Warszawa

Mimo że jesteśmy już parę lat po premierze iPhone 5, smartfon od Apple nadal cieszy się popularnością, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. iPhone piątej generacji charakteryzują się lepszym wyświetlaczem, oferującym znacznie wyższą jakość grafiki niż poprzednie wersje smartfona. Prawdziwą rewolucją było przejście na 4-calowe ekrany, z dotychczasowych – 3,4 cala. To pokazuje, jak ogromna rewolucja dokonała się na naszych oczach, jeśli chodzi o smartfony. Wydajny system operacyjny, bardziej wydajny procesor – rozwiązania, które Apple zastosowało w iPhone’ach 5 generacji, czynią ten telefon smartfonem, który nawet dzisiaj „robi robotę”.

Oczywiście, jak to w przypadku urządzeń od Apple bywa, nie obyło się bez kontrowersji. Jak w poprzednich modelach tak również w iPhone 5 zastosowano wbudowaną baterię, co sprawia, że samodzielna wymiana akumulatora bez wizyty w serwisie staje się znacznie utrudniona. Mimo niezłej żywotności prędzej czy później przyjdzie nam wymienić akumulator w swoim iPhone. Aby mieć pewność, że nowa bateria została zainstalowana poprawnie oraz że mamy do czynienia z częścią zamienną najwyższej jakości, warto pozostawić wymianę baterii w iPhone 5 fachowcom – czyli nam. Wykonujemy szybką i niedrogą wymianę baterii w telefonie iPhone, po to, byś mógł na nowo cieszyć się niezależnością i wydajnością swojego urządzenia, bez konieczności nieustannego korzystania z ładowarki.

Wymiana ekranu do iPhone 5 w Warszawie oraz inne usługi serwisowe

Obok usług typowych, jak wspomniana wcześniej wymiana baterii czy ekranu, wykonujemy również szereg innych prac naprawczych i serwisowych. Nasze usługi to również:

  • regeneracja ramki wyświetlacza,
  • wymiana wyświetlacza LCD z szybką,
  • wymiana aparatu,
  • naprawa mikrofonu,
  • wymiana przycisków,
  • wymiana tylnej obudowy,
  • naprawa lub wymiana czujnika zbliżeniowego,
  • naprawa uszkodzonego głośnika,
  • naprawa WiFi i wiele innych.

Nasz serwis Apple oferuje najtańsze w Warszawie naprawy iPhone 5, udzielając sześciomiesięcznej, pisemnej gwarancji na wszystkie wykonane przez siebie prace serwisowe i naprawcze. Zamów naprawę telefonu online i oczekuj na kuriera lub odwiedź nasz punkt w Warszawie!