iPhone 5C

Serwis iPhone 5C – Warszawa

Masz problemy ze swoim ulubionym smartfonem iPhone 5C, ale absolutnie nie chcesz się z nim rozstawać? Spokojnie, naprawa takiego sprzętu nie musi być ani czasochłonna, ani też na tyle kosztowna, że nie będzie miała ona ekonomicznego sensu. Kom-Serwis realizuje profesjonalny serwis iPhone 5C, bardzo popularnych na rynku modeli telefonów komórkowych, które wciąż posiadają naprawdę wydajne podzespoły i są niezwykle funkcjonalne.

Szybko realizujemy proste naprawy, takie jak wymiana baterii, ale równie sprawnie zajmiemy się zadaniami trudniejszymi, w tym wymianą szybki, usunięciem awarii przycisków czy problemów z działaniem oprogramowania. Nasza naprawa urządzeń marki Apple zawsze wykonywana jest z wykorzystaniem najlepszych na rynku narzędzi. Doświadczeni pracownicy korzystają do tego z wysokiej klasy części zamiennych, dzięki czemu każdy serwis kończy się udzieleniem aż 6 miesięcy gwarancji.

Niezależnie od tego, czy wymieniamy baterię, zajmujemy się wymianą szybki, odzyskiwaniem danych czy innymi naprawami mechanicznymi bądź elektronicznymi, zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów naszej pracy, jak i konkurencyjne ceny.