iPhone 6s Plus

Serwis iPhone 6S Plus – Warszawa

Telefony komórkowe są dzisiaj dla nas bardzo ważne i bez nich nierzadko czujemy się dosłownie jak bez ręki. Nic więc dziwnego w tym, że każda awaria urządzenia bardzo nas martwi, nierzadko nawet irytuje i tym samym skłania do zakupu nowego sprzętu, co wiąże się z niemałymi wydatkami. Posiadacze urządzeń marki Apple mogą jednak skorzystać z naszych profesjonalnych usług w bardzo przystępnych cenach. Serwisujemy telefony iPhone 6S Plus i wiele innych modeli urządzeń tego producenta. To nie tylko tanie naprawy jak chociażby wymiana szybki, bądź profesjonalna i sprawna wymiana baterii. Zajmiemy się również wieloma usterkami mechanicznymi, odzyskamy dane z uszkodzonej pamięci czy zaktualizujemy oprogramowanie.

Serwis iPhone 6S Plus realizowany jest przez firmę z ogromnym doświadczeniem, czego najlepszym dowodem jest udzielanie aż 6 miesięcy gwarancji na każdą naprawę. Sprawnie wymienimy szybkę, która uległa uszkodzeniu, wymienimy baterię na nową i oryginalną, zajmiemy się uszkodzonym złączem USB czy niedziałającymi przyciskami.

Każda naprawa telefonów Apple realizowana jest zawsze z wykorzystaniem wysokiej klasy narzędzi, najlepszych części zamiennych, a do tego dokładnie trzymamy się specyfikacji technicznej producenta urządzenia.