iPhone 7 Plus

Serwis iPhone 7 Plus – Warszawa

Lubisz korzystać ze swojego telefonu komórkowego iPhone 7 Plus, ale w ostatnim czasie masz z nim coraz więcej problemów? Spokojnie, awarie tych urządzeń elektronicznych nie są niczym niezwykłym, a ich pojawienie się zdecydowanie nie musi od razu oznaczać konieczności rozglądania się za nowym sprzętem. Wykonujemy serwis iPhone 7 Plus w bardzo szerokim zakresie, udzielając na każdą wykonaną naprawę aż 6 miesięcy gwarancji.

Zakres usług jest niezwykle szeroki i obejmuje między innymi takie zadania, jak wymiana szybki czy sprawna i tania wymiana baterii, która jak wiadomo jest wbudowana w urządzenie Apple. Naprawa w naszym przypadku zawsze realizowana jest przez doświadczonych specjalistów, którzy mają dostęp do nowoczesnych narzędzi serwisowych. Dodatkowo oczywiście wymieniając szybkę, czy zajmując się wymianą baterii, zawsze stosujemy najlepsze na rynku podzespoły zamienne, w pełni zgodne ze standardami technicznymi producenta.

Skorzystaj już teraz z usług naszego serwisu telefonów iPhone 7 Plus i przywróć pełną sprawność swojemu urządzeniu za bardzo rozsądne pieniądze. To naprawdę dobre telefony od Apple, które dzięki pomocy firmy Kom-Serwis mogą Ci jeszcze bardzo długo posłużyć.