Jak zgrać zdjęcia z iPhone? Sprawdź, jakie to proste!

  1. Podłącz telefon do komputera przy pomocy przewodu USB.
  2. Otwórz aplikację Zdjęcia.
  3. W aplikacji Zdjęcia. Gdy ekran Importowanie nie pojawi się automatycznie, wybierz nazwę urządzenia na pasku bocznym aplikacji Zdjęcia.
  4. Odblokuj urządzenie z systemem iOS, wpisując kod. Jeśli na urządzeniu z systemem iOS zostanie wyświetlony monit o zaufaniu urządzeniu, wybierz opcję Zaufaj i kontynuuj.
  5. Wybierz zdjęcia do zaimportowania i kliknij opcję Importuj zaznaczone. Możesz też skorzystać z opcji Importuj wszystkie nowe zdjęcia.

Używasz komputera PC? Prostszą metodą na to, jak wysłać zdjęcia z iPhone może okazać się korzystanie z popularnego dysku Google. Wystarczy zalogować się do dysku, wybrać opcję Dodaj plik i zaznaczyć zdjęcia, które chcesz przesłać. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż proces wymaga trochę czasu i transfer zależy od prędkości internetu. Niemniej jednak nie musisz nawet podłączać telefonu do komputera przy pomocy kabla USB i możesz zrobić to z dowolnej części świata. 

Masz pytania odnośnie urządzeń marki Apple? Skontaktuj się ze specjalistami marki GSM Ursus. Zaufaj ich doświadczeniom i dołącz do grona zadowolonych klientów.