Co nowego w aktualizacji iOS 14.2 GM

Czy warto aktualizować system do rozszerzenia iOS 14.2 GM? Poznaj funkcjonalności, które marka Apple wprowadziła dla użytkowników. W dalszej części materiału znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. 

black android smartphone on gray textile

Zmiany w iOS 14.2 GM 

Na liście istotnych zmian znajdziemy m.in. nową i bez wątpienia fantastyczną opcję dostępności urządzeń korzystających z Lidar. Jest ona w stanie poinformować o osobach w polu widzenia i ich odległości od telefonu. Następnie powinniśmy przejść do zoptymalizowanego ładowania baterii AirPodsów. Na samym końcu umieściliśmy funkcję, która w przypadku Androida dostępna była od dawna (chociaż często jest ona bagatelizowana przez użytkowników). Otóż w momencie przekroczenia granicy niebezpiecznego poziomu dźwięku w słuchawkach, wyświetlone zostanie powiadomienie o możliwym uszkodzeniu słuchu i zagrożeniu.

Jakie są mniej ważne zmiany w nowej aktualizacji? Użytkownicy urządzeń Apple dostają od marki osiem nowych tapet w wersji dla trybu jasnego i ciemnego. Oczywiście nie można nie wspomnieć o tym, że dostępnych jest aż 100 nowych emoji! Ciężko wyobrazić sobie obecną komunikację tekstową bez tych dodatkowych obrazków, które pomagają nam wyrażać emocje i stany. W przypadku iOS 14.2 GM mamy ich o wiele więcej. 

Naturalnie to nie wszystko. Naprawiono wiele błędów i problemów, dlatego warto samodzielnie zapoznać się z dostępnymi funkcjami. Użytkownicy iOS 14.2 GM posiadają jednak gwarancję, że eksploatacja będzie wygodniejsza, a sprzęt będzie działać płynniej.