Co obejmuje gwarancja Apple?

Twój smartfon uległ uszkodzeniu lub jego efektywność budzi wątpliwości? W teorii należy skierować pierwsze kroki do autoryzowanego serwisu. Praktyka jednak udowadnia nam, że w wielu przypadkach nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ nie do końca mamy świadomość, co obejmuje gwarancja iPhone, MacBook, czy iPad.

Co obejmuje gwarancja Apple? Zastanówmy się nad tym, by wiedzieć, z jakimi problemami zgłosić się do autoryzowanego serwisu lub pogwarancyjnego. 

Jak działa gwarancja Apple? 

Hasło wady fabryczne działa na konsumentów jak płachta na byka. Co to w ogóle znaczy i czy ma to znaczenie, gdy chodzi m.in. o takie elementy jak gwarancja iPhone? Co obejmuje zakres darmowych napraw? Otóż są to wady wynikające z niewłaściwego działania urządzenia przez błąd systemu lub wadę konstruktorską. W efekcie użytkownik nie może przyczynić się do jej powstania, np. upuszczając telefon na ziemię. 

Wiesz już, na co możesz liczyć, gdy chodzi o aspekty związane z takimi zagadnieniami, jak gwarancja Apple, co obejmuje i czy kwalifikujesz się do bezpłatnego wsparcia? Jeżeli twój telefon uległ uszkodzeniu odwiedź nasz pogwarancyjny serwis Apple!