Zalany iPhone 7 co zrobić?

Zalany iphone 7

Twój smartfon wpadł do wanny, zlewu lub ubikacji? Wylałeś/aś na niego sok, herbatę lub szklankę wody? Niestety, takie sytuacje zdarzają się stosunkowo często. Jak więc reagować, gdy spotkają one Ciebie? Przede wszystkim nie panikuj. 

Czy można uratować zalany iPhone 7? Co robić i jak zachować się w sytuacji, w której nie mamy pod ręką żadnych narzędzi pozwalających na rozkręcenie telefonu? Spokojnie. Nie musisz i nie powinieneś/naś odkręcać żadnej śrubki. 

Zalany iPhone 7 – koszt naprawy przez profesjonalistów

To, czy w ogóle uda się naprawić smartfon, zależy w dużej mierze od tego, jak zostanie on zabezpieczony. Należy w pierwszej kolejności wyłączyć go w trybie natychmiastowym i jeśli to możliwe, wyciągnąć baterię. Następne położyć w suchym miejscu (nie na słońcu ani grzejniku i nie wysuszyć przy pomocy suszarki). Jeśli iPhone został zalany wodą, warto odczekać ok. 72h i po upewnieniu się, że jest suchy, spróbować włączyć. Jeżeli jednak wylany został sok lub słodki napój, udaj się do specjalisty. 


Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa zalanego telefonu iPhone 7? Sprawdź nasz cennik napraw iPhone 7 oraz skontaktuj się z KOM-SERWIS. Nasz pogwarancyjny serwis Apple odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości.