Czym różni się iPhone 6 od iPhone 6s?

Renomowani producenci sprzętu IT lub telekomunikacyjnego, co sezon próbują urozmaicać swoją ofertę, przy pomocy jak największej ilości nowych modeli i innowacyjnych konstrukcji. Wprowadzenie kilku rozszerzeń to popularna praktyka, której celem jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców. Doskonałym przykładem jest firma Apple, która w swoich propozycja oferuje zazwyczaj modele serii standard, s i s+. Jaka jest między nimi różnica? Czym różni się iPhone 6 od 6s i czy warto dopłacać do modelu s?

Poznaj szczegóły czym się różni iphone 6 od iphone 6s?

Wielu czytelników spodziewa się pewnie niewielkich różnic wynikających głównie z wielkości. Otóż nie. iPhone 6s jest po prostu lepszy i wydajniejszy od wersji standardowej, ponieważ dysponuje lepszym i bardziej energooszczędnym procesorem A9 (model iPhone 6 posiada procesor A8), matrycą o większej rozdzielczości 12Mpx (iPhone oferuje 8Mpx), większą rozdzielczością kamery i wieloma innymi dodatkowymi udogodnieniami. 


Jeśli już wiesz, czym się różni iphone 6s od iphone 6 i różnica parametrów ma dla Ciebie znaczenie, zakup powinien być oczywisty. Pamiętaj, że mocniejszy i wydajniejszy sprzęt posłuży Ci dłużej, a jego praca będzie płynna i komfortowa.