IIe kosztuje naprawa zalanego iPhona 6

Diagnoza zalanego iphone 6

Wypadki chodzą po ludziach. Niestety, nie jesteśmy w stanie wszystko zaplanować w taki sposób, by wyeliminować zagrożenia z naszego życia. Warto więc wiedzieć, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i kiedy najlepiej zacząć działać. Jak zatem reagować, gdy zostanie zalany iPhone 6? Co robić z aparatem? Ile kosztuje naprawa zalanego iPhone 6? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w dalszej części tekstu.

Sprawdź, ile kosztuje naprawa iPhone 6 po zalaniu

Wszystko zależy od poziomu uszkodzenia smartfona. Jeśli aparat jest delikatnie zalany wodą, koszt realizacji usługi będzie tańszy niż w przypadku, gdyby wpadł on do szklanki ze słodkim napojem. Dlaczego? Ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że konieczna będzie wymiana takich elementów jak głośnik i mikrofon. Do tego dochodzi koszt dokładnego czyszczenia płyty głównej i pozostałych komponentów – co jest często wyjątkowo praco i czasochłonne. 

Pamiętaj, że Twoja reakcja również ma znaczenie. Skontaktuj się z naszymi fachowcami w przypadku zalania iPhone’a 6, by zminimalizować straty i maksymalizować szanse powodzenia naprawy. Sprawdź cennik napraw iPhone 6 naszym pogwarancyjnym serwisie Apple.