Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 6?

Jeśli jesteś miłośnikiem telefonów od firmy Apple, musisz być przygotowany na sytuację, w której dojdzie do zbicia ekranu Twojego smartfona. Chociaż konstrukcje cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej wymagających użytkowników, gdyż charakteryzują się innowacyjnością technologiczną na najwyższym poziomie i prestiżowym designem, posiadają bardzo delikatne komponenty. 

Odpowiedzmy sobie zatem na pytanie: ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 6? Sprawdź szczegóły, które przygotowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach w dalszej części naszego materiału. 

Ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone 6 – podstawowe informacje

Ilość zapytań haseł typu ile kosztuje wymiana szybki iPhone 6 w najpopularniejszych wyszukiwarkach, jest oszałamiająca. Musisz jednak pamiętać, że w dużej mierze wszystko zależy od serwisu, który będzie dokonywać naprawy i wykorzystywanych komponentów. Sprowadzenie nowego, markowego wyświetlacza lub wykorzystanie wysokogatunkowego zamiennika jest o wiele droższe, niż wybór używanego ekranu od tzw. “dawcy”. 

Można więc powiedzieć, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje naprawa szybki w iPhone 6, ponieważ przedział sięga od kilkudziesięciu, do kilkuset złotych. Co zrobić, by poznać szczegóły? Najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z serwisem znajdującym się w Twojej okolicy. Specjaliści poznają Twoje potrzeby i możliwości, dzięki czemu dopasują propozycję indywidualnie do budżetu i oczekiwań.

Serwis Apple GSM-Ursus wykonuje usługę wymiany ekranu w każdym modelu iPhone. Działamy szybko i profesjonalnie!