Ile kosztuje wymiana baterii w iPadzie?

Spadek wydajność pracy Twojego iPada jest zauważalny gołym okiem? Może okazać się, że winna jest wyeksploatowana lub nawet uszkodzona bateria. Należy niezwłocznie wymienić element, który może stanowić zagrożenie dla użytkownika lub powodować jego dyskomfort. 

Jeśli okres gwarancyjny wciąż trwa, a sprzęt jest wadliwy z winy producenta, nie musisz przejmować się kosztami naprawy i wykorzystanych części. Jeżeli jednak gwarancja dobiegła końca lub awaria baterii wynika z niewłaściwego użytkowania, musisz dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana baterii w iPadzie. Pamiętaj jednak, że możesz wybrać kilka opcji, które zapewniają zróżnicowane ceny.

iPad ile kosztuje wymiana baterii

iPad – realny koszt wymiany baterii

Finalna cena zależy w dużej mierze od modelu iPada i tego, po jaką baterię sięgniesz. Do wyboru masz zarówno tanie lub droższe (lepszej jakości) zamienniki i markowe (nowe lub używane) akumulatory. 

Oryginalne baterie są bez dwóch zdań najlepszym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo, wydajność i kompatybilność. Ich ceny bywają jednak zaskakująco wysokie. Warto więc rozważyć nowy zamiennik wysokiej klasy, gdyż może być on równie satysfakcjonujący. Najtańszym, lecz najbardziej niebezpiecznym pomysłem jest wykorzystanie tzw. dawców, czyli części z używanych iPadów.

Serwis iPad GSM-Ursus wykonuje usługę wymiany baterii w każdym modelu sprzętu Apple. Działamy szybko i profesjonalnie!