Kiedy należy wymienić baterię w iPhone? 

Użytkownicy iPhone’ów doskonale wiedzą, w czym problem. Bateria w tych modelach telefonów nie należy do najlepszych, szybko się zużywa i wymaga wymiany. Kiedy wymienić baterię w iPhonie? Jak sprawdzić stan baterii? 

iPhone 6 kiedy wymień baterię

Kiedy wymienić baterię w telefonie iPhone?

Odpowiedź na to pytanie masz w swoim telefonie. Najlepszym sposobem, aby w odpowiednim momencie dokonać wymiany, jest obserwacja pracy iPhone’a. Niski stan baterii iPhone i jej uszkodzenie lub zużycie objawia się wolniejszym uruchamianiem i działaniem aplikacji, samoczynnym wyłączaniem się telefonu, przygaszonym podświetleniem, obniżeniem głośności i zmniejszoną płynnością pracy. To na podstawie obserwacji dowiesz się, kiedy wymienić baterię w iPhonie.

Jak sprawdzić stan baterii iPhone?

Jest kilka skutecznych i łatwych sposobów. Stan baterii iPhone sprawdzisz, korzystając z aplikacji typu Battery Life, którą pobierzesz za darmo ze sklepu Apple Store. Dostarczy Ci cennych informacji, w ilu procentach, a także o ile mAh zredukowana została pojemność akumulatora. Możesz również podłączyć iPhone do komputera MAC i pobrać aplikację coconutBattery, to również pozwoli Ci sprawdzić stan baterii iPhone.

Serwis apple GSM-Ursus wykonuje usługę wymiany baterii w każdym modelu iPhone. Działamy szybko i profesjonalnie.