iPhone SE 2020 Specyfikacja

Elegancki design iPhone SE 2020 wyróżnia to urządzenie na tle pozostałych modeli. Klasyczny symbol jabłuszka wygląda bardzo atrakcyjnie na matowo-błyszczącej obudowie. Poznaj nowe „dziecko” Apple już dziś!

iPhone SE 2020 dane techniczne

Profesjonalne urządzenie w małym rozmiarze

Nowoczesny smartfon z ogromnym potencjałem – to właśnie iPhone SE 2020. Specyfikacja tego urządzenia to:

  • niewielki 4,7 calowy ekran, dzięki któremu telefon świetnie leży w dłoni. 
  • systemy łączności Bluetooth 5.0 oraz NFC,
  • wytrzymała obudowa klasy IP67,
  • aparat tylny o matrycy 12 Mpx, który daje możliwość tworzenia filmów w 4K oraz wysokiej jakości zdjęć i przedni – 7 Mpx.

Takie urządzenie docenią zwłaszcza miłośnicy fotografii, którzy pragną zamienić ciężki aparat na lekki, podręczny sprzęt fotograficzny. Nawet amatorzy będą mogli wykonać świetne zdjęcia bez wydawania pieniędzy na dodatkowy aparat! 

Wybierz najnowszą technologię

Wielka moc zamknięta w małym urządzeniu – taki właśnie jest iPhone SE 2020. Dane techniczne wskazują także na to, że jest w nim obecny najnowszy system operacyjny iOS 13. Dodatkowo firmowy procesor Apple A13 Bionic sprawia, że sprzęt działa płynie nawet wówczas, gdy korzystasz z bardziej zaawansowanych aplikacji. Atutem urządzenia jest też wydajna bateria z systemem ładowania QI, która wystarczy nawet na 13 h odtwarzania video i 40 h – dźwięków.